Nacházíte se: Meteor nové bydlení > o projektu
Umístění lokality v Hradci Králové

O projektu

Projekt "NOVÉ BYDLENÍ - LOKALITA METEOR“ (více informací o lokalitě) vzniká v Hradci Králové v části Svobodné Dvory v ulici K Meteoru. Projekt nabízí a do budoucna nabídne zcela nové moderní třípodlažní bytové domy, kde postupně vznikne celkem 96 zcela nových bytových jednotek v šesti bytových domech se zahrádkami, terasami, balkony, garážemi a sklepy. V současné době jsou dostaveny a zkolaudovány čtyři domy, které nabízely 54 bytových jednotek. Již dnes má většina bytů své nové majitele, kteří si nové bydlení velmi chválí.

I. etapu výstavby jsme zahájili v srpnu roku 2011. Její náplní byla výstavba prvního bytového domu, který dnes nese číslo popisné 762 se dvěma vchody s číslem orientační 34 36. Zděná stavba postupně rostla, byla upravována dle požadavků klientů i architekta a v červenci roku 2012 byla zkolaudovánaBytový dům nabízel celkem 16 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 3+kk. V současné době jsou všechny jednotky VYPRODÁNY

II. etapa výstavby byla zahájena v dubnu roku 2013 a byla spojena s realizací druhého bytového domu, který dnes nese číslo popisné 760 se dvěma vchody s číslem orientačním 26 a 28. Dům je zkolaudován, připraven k nastěhování a opět nabízel 16 nových bytových jednotek a další příslušenství jako dům první. Nově jsme do II. etapy zahrnuli byty s dispozicí 4+kk o celkové obytné ploše 95 m2. Byty 4+kk se nachází ve 3. nadzemní podlaží a k nim náleží dvě terasy 14 m2 a 4,5 m2. Každý byt má opět sklep minimálně 2 m2, balkon nebo terasu a přízemní byty zahrádku. V případě zájmu je možnost rovněž k bytům dokoupit garáž v přízemí každého domu nebo parkovací stání u domu. Čistě obytná plocha bytů se pohybuje od 47 m2 do 95 m2. Byty 3+kk a 2+kk v přízemí nabízely zahrádku s terasou, byty 2+kk a 1+kk ve druhém podlaží mají každý balkon o výměře 7 m2, ve třetím podlaží byly byty 3+kk nově upraveny na byt 4+kk a byty 3+kk se dvěma velkými terasami o výměrách 11 a 32 m2. Nyní jsou i zde všechny byty VYPRODÁNY a s nimi garáže a parkovací stání.

V září roku 2014 byla zahájena III. etapa výstavby a v prosinci 2015 byl dům zkolaudován. Třetí dům nese číslo popisné 761 se dvěma vchody s číslem orientačním 30 a 32. Dům opět nabízel 16 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk až 4+kk s dalším příslušenstvím a součástmi jako druhý bytový dům. Nyní je vše VYPRODÁNOBytové jednotky jsou prodávány do osobního vlastnictví a lze jejich koupi financovat prostřednictvím hypotečního úvěru nebo stavebního spoření. Zděný bytový dům má opět 3. nadzemní podlaží, ve kterých vzniklo 16 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý byt má sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku. Čistě obytná plocha bytů se pohybuje od 48 m2 do 95 m2.

V letech 2016 až 2018 vzniknou další tři bytové domy. IV. etapa výstavby byla zahájena v září roku 2015 a další domy budou následovat každý rok. Bytové domy budou mít opět 3 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne celkem 48 nových bytových jednotek s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý byt bude mít sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku. V případě zájmu bude možné k bytům dokoupit garáž v přízemí každého domu nebo parkovací stání u domu. Čistě obytná plocha bytů se bude pohybovat od 48 m2 do 95 m2. Domy budou řešeny dispozičně jako druhý a třetí dům, proto mají klienti již dnes možnost individuálně interiér upravovat, měnit rozložení příček a zdí, volit vlastní odstín podlah, obkladů, dveří, vlastní variantu sanity apod. Proto neváhejte, rezervujte si byt včas a získejte možnost si vše upravit dle svých vlastních představ.