Nacházíte se: Meteor nové bydlení > nabídka nemovitostí

Nabídka nemovitostí v lokalitě Meteor - část města Svobodné Dvory

 

VI. Etapa - VYPRODÁNO - dům čp. 756

ŠESTÝ dům, má stejné dispozice a velikosti bytů jako pátý dům. Přesnější představu o velikosti a rozložení každého z bytů naleznete pod odkazem byty, kde u každého bytu je pod odkazem info k dispozici půdorys bytu, přesné rozměry místností a umístění bytu v domě.

I šestý dům nabízel od počátku 16 bytových jednotek s dispozicemi 2+kk až 4+kk s dalším příslušenstvím a součástmi jako pátý bytový dům. Bytové jednotky jsou prodávány do osobního vlastnictví a lze jejich koupi financovat prostřednictvím hypotečního úvěru nebo stavebního spoření. 

Zděný bytový dům má opět 3 nadzemní podlaží, ve kterých vzniklo 16 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý byt bude mít sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku TENTOKRÁT NOVĚ O VÝMĚŘE 135 M2, která bude stejně jako u PRVNÍCH TŘÍ domů situována na jihovýchodní a východní stranu. V případě zájmu bylo možné k bytu dokoupit garáž v přízemí domu nebo parkovací stání. Čistě obytná plocha bytů bude opět v rozmezí od 49 m2 do 96 m2

Aktuální stav nabídky naleznete níže pod jednotlivými odkazy. 

Zvolte typ nemovitosti: Byty | Sklepy | Garáže | Parkovací stání

 

V. Etapa - VYPRODÁNO - dům čp. 758

V létě roku 2016 byla zahájena V. etapa výstavby. Pátý dům, jehož výstavba BYLA zahájena v roce 2016, má stejné dispozice a velikosti bytů jako čtvrtý dům. Přesnější představu o velikosti a rozložení každého z bytů naleznete pod odkazem byty, kde u každého bytu je pod odkazem info k dispozici půdorys bytu, přesné rozměry místností a umístění bytu v domě. Kolaudace domu a možnost nastěhování byla klinetům dána již v LISTOPADU 2017. 

I pátý dům nabízel od počátku 16 bytových jednotek s dispozicemi 2+kk až 4+kk s dalším příslušenstvím a součástmi jako čtvrtý bytový dům. Aktuální stav nabídky naleznete pod odkazy, které jsou umístěny pod tímto textem. Bytové jednotky budou prodávány do osobního vlastnictví a lze jejich koupi financovat prostřednictvím hypotečního úvěru nebo stavebního spoření. 

Zděný bytový dům má opět 3 nadzemní podlaží, ve kterých vzniká 16 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý byt MÁ sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku, která je stejně jako u čtvrtého domu situována na jihozápadní a západní stranu. V případě zájmu byla možnost k bytu dokoupit garáž v přízemí domu nebo parkovací stání. Čistě obytná plocha bytů bude opět v rozmezí od 49 m2 do 96 m2

Aktuální stav nabídky naleznete níže pod jednotlivými odkazy.

Zvolte typ nemovitosti: Byty | Sklepy | Garáže | Parkovací stání

 

IV. Etapa - VYPRODÁNO - dům čp. 759

V září roku 2015 byla zahájena IV. etapa výstavby. Čtvrtý dům, který byl POČÁTKEM LISTOPADU 2016 ZKOLAUDOVÁN, má stejné dispozice a velikosti bytů jako třetí dům. Přesnější představu o velikosti a rozložení každého z bytů naleznete níže pod odkazem byty, kde u každého bytu je pod odkazem info k dispozici půdorys bytu, přesné rozměry místností a umístění bytu v doměČtvrtý dům nabízel od počátku 16 bytových jednotek s dispozicemi 2+kk až 4+kk s dalším příslušenstvím a součástmi jako třetí bytový dům.

Zděný bytový dům má opět 3 nadzemní podlaží, ve kterých vznilo 16 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý byt má sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku, některé byty k dispozici garáž. K bytu lze rovněž koupit parkovací stání v hodnotě 100.000,- Kč. Čistě obytná plocha bytů se pohybuje od 49 m2 do 96 m2

Aktuální stav nabídky naleznete níže pod jednotlivými odkazy.

Zvolte typ nemovitosti: Byty | Sklepy | Garáže | Parkovací stání

 

III. Etapa - VYPRODÁNO - dům čp. 761

V září roku 2014 byla zahájena III. etapa výstavby. Třetí dům JE NYNÍ ZKOLAUDOVÁN a připraven ihned k nastěhování. Nese číslo popisné 761 se dvěma vchody s číslem orientačním 30 a 32. Přesnější představu o velikosti a rozložení každého z bytů naleznete níže pod odkazem byty, kde u každého bytu je pod odkazem info k dispozici půdorys bytu, přesné rozměry místností a umístění bytu v domě. 

Třetí dům nabízel od počástku 16 bytových jednotek s dispozicemi 2+kk až 4+kk s dalším příslušenstvím a součástmi jako druhý bytový dům. Aktuální stav naleznete pod odkazy, které jsou umístěny pod tímto textem. Nyní je většina bytových jednotek PRODÁNABytové jednotky jsou prodávány do osobního vlastnictví a lze jejich koupi financovat prostřednictvím hypotečního úvěru. 

Zděný bytový dům má opět 3 nadzemní podlaží, 16 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý byt má k dispozici sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku. V případě zájmu je možnost rovněž k bytům dokoupit parkovací stání u domů. Čistě obytná plocha bytů se pohybuje od 49 m2 do 96 m2

Aktuální stav nabídky naleznete níže pod jednotlivými odkazy.

Zvolte typ nemovitosti: Byty | Sklepy | Garáže | Parkovací stání

 

 

II. Etapa - VYPRODÁNO - dům čp. 760

II. etapa výstavby byla zahájena v dubnu roku 2013 a byla spojena s realizací druhého bytového domu, který dnes nese číslo popisné 760 se dvěma vchody s číslem orientačním 26 a 28. Dům je zkolaudován, připraven k nastěhování a opět nabízí 16 nových bytových jednotek a další příslušenství jako dům první. Nově jsme do II. etapy zahrnuli byty s dispozicí 4+kk o celkové obytné ploše 95 m2.

Byty 4+kk se nachází ve 3. nadzemní podlaží a k nim náleží dvě terasy 14 m2 a 4,5 m2. Každý byt má opět sklep minimálně 2 m2, balkon nebo terasu a přízemní byty zahrádku. V případě zájmu je možnost rovněž k bytům dokoupit garáž v přízemí každého domu nebo parkovací stání u domu. Čistě obytná plocha bytů se pohybuje od 47 m2 do 95 m2. Byty 3+kk a 2+kk v přízemí nabízely zahrádku s terasou, byty 2+kk a 1+kk ve druhém podlaží mají každý balkon o výměře 7 m2, ve třetím podlaží byly byty 3+kk nově upraveny na byt 4+kk a byty 3+kk se dvěma velkými terasami o výměrách 11 a 32 m2. Nyní jsou VŠECHNY JEDNOTKY VYPRODÁNY a s nimi garáže a parkovací stání. Nečekejte a rezervujte si byt včas. Stavíme čtvrtý dům a volné byty doprodáváme.  

Aktuální stav nabídky naleznete níže pod jednotlivými odkazy.

Zvolte typ nemovitosti: Byty | Sklepy | Garáže | Parkovací stání

 

I. Etapa - VYPRODÁNO - dům čp. 762

I. etapu výstavby jsme zahájili v srpnu roku 2011. Její náplní byla výstavba prvního bytového domu, který dnes nese číslo popisné 762 se dvěma vchody s číslem orientační 34 a 36. Zděná stavba postupně rostla, byla upravována dle požadavků klientů i architekta a v červenci roku 2012 byla zkolaudována.

Bytový dům nabízel celkem 16 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 3+kk. V současné době jsou všechny jednotky VYPRODÁNY. Byty 3+kk a 2+kk v přízemí nabízely zahrádku s terasou, byty 2+kk a 1+kk ve druhém podlaží každý balkon o výměře 7 m2, ve třetím podlaží byty 3+kk nabízely dvě velké terasy, kde okrajové byty mají krásný výhled do okolí a velké terasy o výměrách 11 m2 a 32 m2. Ke každému bytu byl sklep, parkovací stání a pro první zájemce bylo připraveno 6 garáží.

Aktuální stav nabídky naleznete níže pod jednotlivými odkazy.

Zvolte typ nemovitosti: Byty | Sklepy | Garáže | Parkovací stání

 

Budoucnost 

V následujících letech 2017 až 2018 plánujeme výstavbu dalších dvou bytových domů. IV. etapa výstavby byla zahájena na podzim roku 2015 a další domy budou následovat každý rok. Bytové domy budou mít opět 3 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne celkem 32 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý byt bude mít sklep, balkon nebo terasu a přízemní byty navíc zahrádku. V případě zájmu bude možné rovněž k bytům dokoupit garáž v přízemí každého domu nebo parkovací stání u domu. Čistě obytná plocha bytů se bude pohybovat od 49 m2 do 96 m2. Domy budou řešeny dispozičně jako druhý a třetí dům, proto mají klienti již dnes možnost individuálně interiér upravovat, měnit rozložení příček a zdí, volit vlastní odstín podlah, obkladů, dveří, vlastní variantu sanity apod. Proto neváhejte, rezervujte si byt včas a získejte možnost si vše upravit dle svých vlastních představ.