Nacházíte se: Meteor nové bydlení > aktuality

Aktuality

Výstavba ČTVRTÉHO domu je v plném proudu

4.1.2016

V září roku 2015 byla zahájena IV. etapa výstavby. Čtvrtý dům, který stavíme, bude mít stejné dispozice a velikosti bytů jako třetí dům. Přesnější představu o velikosti a rozložení každého z bytů naleznete níže pod odkazem byty, kde u každého bytu je pod odkazem info k dispozici půdorys bytu, přesné rozměry místností a umístění bytu v domě. Již dnes mají klienti možnost individuálně interiér upravovat a volit vlastní odstín podlah, dveří, obkladů, vlastní variantu sanity apod. Proto neváhejte, rezervujte si byt včas a získejte možnost úprav dle svých představ. Kolaudace domu proběhne v listopadu 2016.

Zobrazit celou aktualitu »

NOVINKA - BYT 1+KK UPRAVEN NA BYT 2+KK - VÝMĚRA 48 M2

1.1.2016

Po zkušenostech s výstavbou prvního a druhého domu a také vzhledem k malému zájmu klientů, byla rozhodnuta úprava bytu s dispozice 1+kk na byt 2+kk. Nově tak ve třetím a ČTVRTÉM domě naleznete byt 2+kk o výměře cca 48 m2 s balkonem o výměře 7 m2 a sklepem 2 m2 za cenu 1.950.000,- Kč včetně DPH, provize RK i veškerých poplatků a právních služeb.

Zobrazit celou aktualitu »

DOPRODEJ BYTŮ VE DRUHÉ ETAPĚ = SLEVY!!!

1.10.2014

V září 2014 byla zahájena třetí etapa výstavby, tj. výstavba třetího domu. Vzhledem k tomu byl rovněž zahájen doprodej bytů ze druhé etapy. Nyní nabízíme slevu 50.000,- Kč až 100.000,- Kč na každý byt v závislosti na jeho velikosti. Neváhejte a zeptejte se včas na cenu a zbylé byty v nabídce. Více naleznete také pod záložkou "nabídka".

Zobrazit celou aktualitu »

VÝSTAVBA TŘETÍHO DOMU ZAHÁJENA!!!

1.9.2014

V září roku 2014 byla zahájena III. etapa výstavby. Třetí dům, který začínáme stavět, bude mít stejné dispozice a velikosti bytů jako druhý dům. Již dnes klienti individuálně upravují interiér a volí vlastní odstín podlah, obkladů, dveří, vlastní variantu sanity apod. První rezervace jsou již podepsány. Proto neváhejte, rezervujte si byt včas a získejte možnost si vše upravit dle svých vlastních představ.

Zobrazit celou aktualitu »

PRVNÍ DŮM JE ZCELA VYPRODÁN!!!

1.7.2014

I. etapu výstavby jsme zahájili v srpnu roku 2011. Její náplní byla výstavba prvního bytového domu, který dnes nese číslo popisné 762 o dvou vchodech s číslem orientační 34 a 36. Zděná stavba postupně rostla, byla upravována dle požadavků klientů i architekta a v červenci roku 2012 byla zkolaudována. POSLEDNÍ BYT V TOMTO DOMĚ BYL PRODÁN V ČERVENCI ROKU 2014.

Zobrazit celou aktualitu »

VZHLED NOVÝCH KOUPELEN SE VELMI LÍBÍ

1.4.2014

Na základě požadavku klientů a po konzultaci s architektem byla do druhého domu nevržena zcela nová koupelna včetně obkladů, dlažby i sanity. V každé koupelně se standardně nachází umyvadlo, prostorná vana, kvalitní mísící chromová baterie u umyvadla a se sprchou ve vaně, prostor pro pračku, velký žebříkový radiátor na centrální topení i elektřinu a toaleta se závěsným WC, která je velmi nápaditě oddělena příčkou od koupelny a při vstupu do koupelny zakryta vstupními dveřmi.

Zobrazit celou aktualitu »

DŮM ZKOLAUDOVÁN, DOKONČEN A PŘIPRAVEN K NASTĚHOVÁNÍ !!!

1.2.2014

Také druhý dům je dokončen a byty jsou připraveny k nastěhování. První klienti podepisují kupní smlouvy a přebírají své nové byty, sklepy případně garáže. V současné době je prodáno 5 bytových jednotek, 2 garáže a jeden byt a garáž jsou rezervovány. Přijďte se nezávazně podívat na dokončené byty. Rádi vám vše ukážeme a předáme potřebné podklady a informace.

Zobrazit celou aktualitu »

Od nového roku 2014 půjdou ceny nových bytů nahoru!!!

16.12.2013

Nenápadná změna zákona o dani z přidané hodnoty (DPH), kterou zákonným opatřením na začátku října schválil Senát, zdraží od 1. ledna 2014 nové byty o desítky tisíc korun. Nově se totiž bude platit 21% DPH také u pozemků pod novými stavbami. Cena pozemku přitom tvoří až 30 procent ceny nového bytu, třeba u nejmenších garsonek si tak zájemci budou muset připlatit i 80 tisíc korun.

Zobrazit celou aktualitu »

Poslední 3 byty - SLEVA - byt 1+kk, 43 m2 + balkon 7 m2 = 1.550.000,- Kč

30.11.2013

Od nového roku půjdou ceny nových bytů nahoru! Nenápadná změna zákona o dani z přidané hodnoty (DPH), kterou zákonným opatřením na začátku října schválil Senát, zdraží od 1. ledna 2014 nové byty o desítky tisíc korun. Nově se totiž bude platit 21% DPH také u pozemků pod novými stavbami. Cena pozemku přitom tvoří až 30 procent ceny nového bytu, třeba u nejmenších garsonek si tak zájemci budou muset připlatit i 80 tisíc korun.

Zobrazit celou aktualitu »

Poslední byty z I. etapy - kolaudace 2012 - DOPRODEJ!!!

1.8.2013

V roce 2012 byl postaven první bytový dům a byl zahájen prodej bytů, garáží a parkovacích stání. V současné době nám v tomto domě zůstává posledních šest bytů. Protože nám ale roste už druhý dům, rádi bychom prodej podpořili. Nabízíme na poslední byty výrazné SLEVY. Využijte nabídku a ušetřete až 200.000,- Kč.

Zobrazit celou aktualitu »

Hrubá stavba je zcela dokončena - kolaudace leden 2014

1.7.2013

Na počátku jara byla zahájena výstavba druhého bytového domu, který bude rovněž nabízet 16 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 3+kk a novinkou jsou také dva byty 4+kk. Opět ke každému bytu nabízíme balkon, terasu, u přízemních bytů navíc zahrádku a ke každému bytu zdarma sklep. Klienti mají stále možnost koupit parkovací stání u domu a nebo si vybrat jednu ze šesti garáží v domě.

Zobrazit celou aktualitu »

II. etapa je v plném proudu - obvodové zdi rostou

1.4.2013

Na počátku jara byla ve Svobodných Dvorech v lokalitě Meteor zahájena II. etapa výstavby. Tato etapa zahrnuje výstavbu druhého bytového domu, který bude rovněž nabízet 16 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 3+kk a novinkou jsou také dva byty 4+kk. Opět ke každému bytu nabízíme balkon, terasu, u přízemních bytů navíc zahrádku a ke každému bytu zdarma sklep. Klienti mají stále možnost koupit parkovací stání u domu a nebo si vybrat jednu ze šesti garáží v domě.

Zobrazit celou aktualitu »

Zahájili jsme výstavbu druhého domu - dokončení a možnost nastěhování prosinec 2013!!!

1.3.2013

V dubnu 2013 byla zahájena výstavba druhého bytového domu. Bytový dům bude mít opět 3 nadzemní podlaží a bude nabízet celkem 16 bytových jednotek, 6 garáží, ke každému bytu sklep, balkon nebo terasu a kolem domu dostatek parkovacích stání. Více informací o aktuálním stavu nabídky získáte pod záložkou "nabídka". Již nyní probíhají první rezervace i druhého domu.

Zobrazit celou aktualitu »

Na jaře roku 2013 zahájíme výstavbu II. bytového domu

1.2.2013

Na počátek jara roku 2013 je plánovaná II. etapa výstavby, která bude zahrnovat výstavbu druhého bytového domu, který bude rovněž nabízet 16 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk s dalším příslušenstvím a součástmi jako první bytový dům.

Zobrazit celou aktualitu »

Jarní akce do 31. března 2013 - slevy až 10% na poslední byty a garáže

1.1.2013

První bytový dům má v nabídce již posledních 7 bytových jednotek a dvě garáže. Protože je na počátek jara roku 2013 naplánována výstavbu druhého bytového domu, nabízíme nyní na poslední bytové jednotky zajímavé slevy a bonusy.

Zobrazit celou aktualitu »

Zimní akce 2012 - zdarma parkovací stání

1.11.2012

První bytový dům byl v červenci 2012 zkolaudová a první byty byly postupně obsazovány svými novými majiteli. Do dnešního dne má devět bytů své obyvatele. Lokalita se stává aktivnější, nové domy v okolí získávají nové sousedy. Na okolních pozemcích vznikly nové rodinné domy a lokalita láká k procházkám.

Zobrazit celou aktualitu »

Nová slevová akce: „ZKOLAUDOVÁNO“ platná od 10. 08. 2012

10.8.2012

K podpoře prodeje nových bytových jednotek a garáží je klientům připravena slevová akce. Byty jsou zcela dokončeny a připraveny k okamžitému nastěhování. Neváhejte a zavolejte si nebo napište o nezávaznou prohlídku. Rádi Vám byty ukážeme a předáme veškeré podklady a informace.

Zobrazit celou aktualitu »

BYTY JSOU ZKOLAUDOVÁNY, DOKONČENY A PŘIPRAVENY K OKAMŽITÉMU NASTĚHOVÁNÍ

3.8.2012

Dne 3. července 2012 byly byty a celý bytový dům zkolaudován. Nyní se upravuje okolí domu, sází zeleň a dokončují se poslední drobnosti v interiéru bytů. Byty nabízí velmi kvalitní a moderní provedení. Jsou světlé, nabízí příjemné bydlení a vždy posezení na terase, balkonu nebo zahrádce. Především sedmimetrové balkony ve dřevěném provedení přímo lákají k posezení, grilování nebo jen k relaxaci s kávou. Zavolejte a dohodněte si nezávaznou prohlídku. Rádi Vám byty ukážeme a řekneme více. Vzhled bytů Vám rovněž přiblíží přiložené fotografie.

Zobrazit celou aktualitu »

VÝHODNÉ NABÍDKY PRO KLIENTY V MĚSÍCI ČERVENEC

25.6.2012

Byty jsou dokončovány a připravovány pro kolaudaci. První klienti budou mít možnost se stěhovat do bytů ještě v měsíci červenec 2012. Byty již mají zcela dokončeny koupelny, toalety, podlahy, dveře a malbu. Na obrázcích jsme pro Vás připravili ukázkový byt, jak může provedení bytu vypadat. Na ukázku jsme využili byt 2+kk v přízemí domu se zahrádkou.

Zobrazit celou aktualitu »

BYTY ZÍSKÁVAJÍ KONEČNOU PODOBU

30.5.2012

Bytový projekt "Meteor" získává svoji konečnou podobu. Stavba finišuje a v domě probíhají konečné úpravy. Byty jsou dokončovány dle standardů a několik bytů se upravuje dle individuálních požadavků klientů. V domě jsou již dokončeny koupelny a pokládají se podlahy.

Zobrazit celou aktualitu »

Dům se nám pomalu dokončuje - první byty mají koupelny

29.4.2012

S výstavbou bytového domu ve Svobodných Dvorech se plynule pokračuje. Jednotlivé byty již mají dokončeny stěny, stropy a příčky, koupelny jsou obloženy obklady v pastelových barvách v několika provedeních, posupně se dodává sanita a vše se připravuje k položení podlah a k umístění dveří se zárubněmi. Rovněž dům postoupil ve výstavbě a nyní již získává zateplení a fasádu.

Zobrazit celou aktualitu »

Dne 21. dubna 2012 - DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ

12.3.2012

Budeme se těšit na Vaši návštěvu v sobotu dne 21. dubna 2012 od 10:00 hodin do 16:00 hodin. Rádi Vám stavbu a nově vznikající byty ukážeme a poskytneme další informace. Neváhejte si zavolat o bližší informace na telefon: 607 725 254.

Zobrazit celou aktualitu »

Bytový dům má kvalitní okna s trojsklem - leden 2012

9.1.2012

Na bytový dům byly dodány nová plastová okna s použitím profilů fy ALUPLAST ENERGETO 8000 a zasklení trojsklem (jedná se o profil bez kovových výztuh, který umožňuje snížení hmotnosti okna a zlepší se tepelná izolace minimálně o 20 procent), venkovní strana profilu bude barevně upravená, interiérová strana bílá, u všech oken bude zajištěna okenní infiltrace (mikroventilace).

Zobrazit celou aktualitu »

Bytový dům - dokončena hrubá stavba - prosinec 2011

2.12.2011

Hrubá stavba objektu je dokončena. Nyní je stavba připravena na další fázi.

Zobrazit celou aktualitu »

Bytový dům má třetí podlaží - listopad 2011

14.11.2011

Bytový dům má dokončen železobetonový strop nad 2. nadzemním podlaží a začala výstavba třetího podlaží. Příprava na hrubé rozvody a osazení oken.

Zobrazit celou aktualitu »

Bytový dům má druhé podlaží - říjen 2011

1.10.2011

V říjnu proběhla výstavba druhého podlaží a zároveň byla zahájena výstavba základů pro druhý bytový dům. Bylo vyzděno nosné zdivo a betonáž stropní desky nad 2 nadzemním podlažím.

Zobrazit celou aktualitu »

Bytový dům má první podlaží - září 2011

1.9.2011

V září probíhá vyzdění nosného zdiva a betonáž stropní desky nad prvním nadzemním podlažím.

Zobrazit celou aktualitu »

Betonáž základů - červenec až srpen 2011

1.7.2011

Sítě jsou přivedeny k objektu a v měsících červenec až srpen probíhá betonáž základů a montáž ležaté kanalizace v objektu.

Zobrazit celou aktualitu »

Napojení inženýrských sítí - květen až červen 2011

16.5.2011

Příprava inženýrských sítí - napojení na vodovod, provedena přípojka kanalizace - dešťová a splašková

Zobrazit celou aktualitu »

Výstavba zahájena - duben 2011

1.4.2011

V lokalitě Meteor byla zahájena výstavba bytových domů a řadových rodinných domů.

Zobrazit celou aktualitu »